O nás

Jmenuji se Jaroslav Živný. Jsem masérem už několik let a pořád se zdokonaluji. Několik certifikátů na různé druhy masáží jsou povinností, abych dělal práci kvalitně. Však vracející se klienti jsou důkazem, že masáže dělám poctivě, důkladně a správně. 

Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 700- 2100
Sobota - Neděle: dle objednání

Mobil k objednání: +420 777 777 993

Zavolejte na moje telofonní číslo a objednejte si masáž dle ceníku. Budu se snažit Vám s termínem vyjít vstříc a věřím, že se budete ke mně vracet jako spokojený zákazník. 

Masáž

Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Masáž je bezpochyby nejstarší formou terapie; je to něco, co zvířata i lidé dělají téměř instinktivně, chtějí-li poskytnout útěchu a zmírnit bolest.

V každé kultuře existuje ta či ona forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení, pro udržení vláčnosti orgánů a jako prevence proti zdravotním potížím“.

Existuje přes 100 různých druhů masáží vycházejících z různých kulturních základů. Jednotlivé druhy masáží se vzájemně prolínají a mnoho technik je označováno za originální, svébytnou metodu pouze z komerčních příčin.

Napište nám

ODESLAT

Copyright 2016 masaze-zivny.cz