Klasické masáže

Klasická masáž je vynikající prostředek k odstranění bolesti, navození dobré nálady, pohody, povzbuzení energie a zotavení svalstva. Osvěžuje tělo i mysl a lze si tak díky ní nejen efektivně odpočinout, ale také dosáhnout o poznání vyšší výkonnosti během dne.

Při klasické masáži jsou vyvolávány psychické i fyzické změny a tím pocit souznění těla a mysli. Klasická masáž je zároveň považována za vynikající léčebný postup, vhodný nejen jako prostředek v boji proti stresu a napětí, ale také proti vznikajícím traumatům a nemocem.

Účinky

Jeden z hlavních účinků klasické masáže je uvolnění napjatého svalstva. Pravidelným promasírováním těla a nejvíce namáhaných partií je možné předcházet vážným zdravotním problémům, které způsobuje zanedbávání potřeb vlastního pohybového aparátu. Například lidé trpící bolestmi hlavy si neuvědomují, že příčinou jejich strádání nemusí být neurologický problém, ale jen zablokovaná páteř či ztuhlá šíje. Přitom stačí jen trocha pravidelné péče a bolestí se lze dlouhodobě zbavit. Zacílením masáže na konkrétní místo lze odstranit také mnohé další nedostatky, ať už jsou způsobené úrazem, zvýšenou fyzickou zátěží či naopak sedavým zaměstnáním. Klasickou masáž ocení např. ženy v boji s přebytečnými kily a projevy stárnutí pokožky. Masírováním se totiž prokrvuje podkožní vazivo, čímž se vizuálně zpomaluje stárnutí pleti a zabraňuje se tak předčasné tvorbě vrásek.

Působení klasické masáže na podkožní vazivo zároveň urychluje metabolismus, takže je "spáleno" až o desítky procent více tuku, než v klidovém stavu bez masáže.

Klasická masáž pro sportovce

Jak známo, ve sportu je klasická masáž více než potřebným doplňkem tréninku. Během náročné fyzické zátěže se ve svalech hromadí kyselina mléčná, což způsobuje, že se namožená místa vyznačují vysokou bolestivostí. Pro rychlejší zotavení svalstva se doporučuje rozmasírování bolavých partií a nejlépe dvoudenní odpočinek. Masáží se kyselina mléčná odplavuje a sval rychleji regeneruje. Ať už se jedná o rekonvalescenci po úrazu, boj proti celulitidě nebo jen o touhu zregenerovat vlastní tělo a mysl, klasická masáž je příjemným řešením všech civilizačních neduhů. Pocit znovuzrození a nabití nové energie po kvalitní masáži zkrátka nic nenahradí. 

Ceník klasické masáže

Krční páteř 30 minut

300 Kč

Záda, krk + pasivní protažení masérem 45 - 50 minut

400 Kč

Dolní končetiny 45 - 50 minut

400 Kč

Horní končetiny 30 minut

300 Kč

Celková masáž 90 minut

800 Kč

Celková masáž 100 minut

900 Kč

 

Napište nám

ODESLAT

Copyright 2016 masaze-zivny.cz